Oficjalna dystrybucja w Polsce

BioEFA 96 zł!

 4life BioEFA

  

BioEFA jest europejską wersją suplementu diety BioEFA with CLA. 4Life BioEFA w swoim składzie zawiera kwasy Omega-3 i Omega-6 pozyskiwane zarówno z oleju z ryb jak również z oleju lnianego, oleju z ogórecznika lekarskiego oraz krokosza barwierskiego. Niezbędne nienasycone kwasy tłuszczowe (NNKT) pełnią ważną rolę w organizmie człowieka, gdyż wykazują korzystny wpływ na utrzymanie prawidłowego funkcjonowania organizmu.

Produkt posiada rozkładaną etykietę w 12 językach, w tym w języku polskim.

BioEFA - jedna porcja dzienna (2 kapsułki) zawiera:
- olej rybi - 1030 mg*
- olej lniany - 266 mg*
- olej z ogórecznika - 186 mg*
- olej z krokosza barwierskiego - 158 mg*
* - referencyjna wartość spożycia składnika nie ustalona

Skład: Olej rybi, żelatyna wieprzowa, olej lniany (Linum usitatissimum), substancja glazurująca (gliceryna), olej z nasion ogórecznika lekarskiego (Borago officinalis), olej z nasion krokosza barwierskiego (Carthamus tinctorius L.), woda, substancja konserwująca (mieszanina tokoferoli).

Zawartość opakowania: 60 kapsułek

Stosowanie: 2 kapsułki dziennie

Kraj pochodzenia: USA

Produkt nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Zaleca się stosowanie zróżnicowanej i zrównoważonej diety i zdrowego trybu życia. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Przechowywać w temperaturze pokojowej. Chronić przed wilgocią. Przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci.