Oficjalna dystrybucja w Polsce

Firma 4 Life Research Transfer Factor

Firma 4 Life Research powstała w styczniu 1998, kiedy to David Lisonbee odkupił patent na produkcję Transfer Factor z siary. Już rok później przy współpracy z naukowcami powstał najmocniejszy suplement Transfer Factor Plus. 

W 2003 roku wpisano Transfer Factor do amerykańskiego lekospisu PDR, zaś rok później wprowadzono do klinik i szpitali w Rosji. Już po 8 latach istnienia firma 4Life była obecna na wszystkich kontynentach - w 42 krajach, zaś obecnie w 56 krajach świata.

4Life Research dba o jakość produktów, dlatego też nieustannie czuwa złożony z naukowców Departament Rozwoju Nauki oraz Medyczna Rada Doradcza. Firma posiada wyłączność na produkcję i dystrybucję preparatów Transfer Factor, dlatego też mają Państwo pewność, że jest to produkt wyjątkowy, nieposiadający zamienników, co potwierdzają patenty US. 

firma 4 life Transfer Factor siedziba
Siedziba firmy 4Life Research w USA w stanie Utah.

Jesteśmy oficjalnym dystrybutorem preparatów firmy 4Life Research na terenie Polski!

Prowadzimy sprzedaż zarówno detaliczną jak i hurtową.

Ceny detaliczne podane są w zakładce „cennik”. Zamówienia można składać telefonicznie oraz za pomocą formularza w zakładce „zamówienia”.

Zapraszamy do współpracy: hurtownie, apteki, sklepy zielarskie, gabinety medycyny naturalnej, gabinety odnowy biologicznej, bioenergoterapeutów, salony masażu, salony kosmetyczne.