Oficjalna dystrybucja w Polsce

Transfer Factor MalePro 221 zł!

 

Transfer Factor MalePro

 

Transfer Factor MalePro to suplement diety przeznaczony wyłącznie dla mężczyzn. Produkt posiada rozkładaną etykietę w 12 językach, w tym w języku polskim.

Zawartość opakowania: 90 kapsułek

Masa netto: 91,8 g

Skład: Oliwa z oliwek, żelatyna wołowa, olej słonecznikowy, emulgator (glicerol), ekstrakt z jagód palmy sabalowej (Serenoa repens), ekstrakt z korzenia pokrzywy zwyczajnej (Urtica dioica L.), ekstrakt z liści brokułu (Brassica oleracea L.), ekstrakt z korzenia kudzu (Pueraria lobata), ekstrakt z nasion soi (Glycine max), stabilizator (żółty wosk pszczeli), 4Life Transfer Factor™ (kolostrum (z mleka) i żółtka jaja), woda, tlenek cynku, L-selenometionina, likopen, stabilizator (lecytyna).

Stosowanie: 1 kapsułka dziennie

Kraj pochodzenia: USA

Produkt nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Zaleca się stosowanie zróżnicowanej i zrównoważonej diety i zdrowego trybu życia. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Przechowywać w temperaturze pokojowej. Chronić przed wilgocią. Przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci. Osoby z niedoczynnością i schorzeniami tarczycy powinny skonsultować się z lekarzem przed użyciem produktu.

Produkt zawiera składniki wyprodukowane z mleka, jaj, soi oraz minerały.