Oficjalna dystrybucja w Polsce

Transfer Factor Chewable 213 zł!

 

Transfer Factor Chewable Kids dla dzieci

 

Transfer Factor Chewable jest europejską wersją Transfer Factor Kids. Jest to nowy produkt na polskim rynku. Transfer Factor Chewable ma postać tabletek do ssania. Wspaniały cytrusowo-śmietankowy smak suplementu zachwyca nie tylko dzieci ale i dorosłych.

Transfer Factor Chewable ( Kids ) to suplement diety oparty o formułę Tri-Factor firmy 4Life Research. Tri-Factor Formuła to specjalna receptura opatentowana przez 4Life zawierająca czynniki przekazu pozyskiwane z krowiej siary połączone z czynnikami przekazu pochodzącymi z żółtek jaj kurzych.

Preparat przeznaczony zarówno dla dzieci jak i dla dorosłych, którzy nie lubią łykać kapsułek.

Transfer Factor Chewable posiada bogatszy skład niż Transfer Factor Classic, gdyż został wzbogacony o składniki zawarte w zółtkach jaj kurzych, lecz jest mniej zaawansowny od 4Life Transfer Factor Plus Tri-Factor ze względu na brak kompleksu Cordyvant.

Transfer Factor Chewable posiada rozkładaną etykietę w 12 językach, w tym w języku polskim.

Wartość odżywcza w 1 porcji dziennej (3 tabletki):
- colostrum - 420 mg*
- żółtka jaj - 180 mg*
*dla składnika nie ustalono zalecanego dziennego spożycia

Zawartość opakowania: 90 tabletek do ssania (30 porcji dziennych)

Masa netto: 88,74 g

Skład: fruktoza, maltoza, 4Life Tri-Factor Formula (colostrum z mleka i żółtko jaja), substancja słodząca (sorbitol E420), aromat pomarańczowy, regulator kwasowości (kwas jabłkowy E296), aromat waniliowy, substancja przeciwzbrylająca (kwasy tłuszczowe E570)

Stosowanie: 3 x dziennie 1 tabletka

Kraj pochodzenia: USA

Produkt nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Zaleca się stosowanie zróżnicowanej i zrównoważonej diety i zdrowego trybu życia. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Przechowywać w temperaturze pokojowej. Chronić przed wilgocią. Przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Produkt zawiera składniki wyprodukowane z mleka, jaj oraz cukry i substancję słodzącą.