Oficjalna dystrybucja w Polsce

Transfer Factor Renuvo 230 zł!

Transfer Factor Renuvo

Transfer Factor Renuvo firmy 4Life powstał w oparciu o wyciągi z cytryńca chińskiego, szczodraka krokoszowatego, a także zielonej herbaty, śpioszyna lekarskiego, kłącza kurkumy, rdestu japońskiego i czarnego pieprzu. Transfer Factor Renuvo polecany jest dla osób dorosłych aktywnych i uprawiających sport.

Zawartość opakowania: 120 kapsułek

Jedna porcja dzienna zawiera:
- 460 mg* szczodraka krokoszowatego
- 440 mg* cytryńca chińskiego
- 420 mg* L-karnityny
- 380 mg* zielonej herbaty
- 300 mg* śpioszyna lekarskiego
- 100 mg* kurkumy
- 80 mg* rdestu japońskiego
- 70 mg* colostrum (siary bydlęcej)
- 46,4 mg* czarnego pieprzu
- 30 mg* żółtek jaj
* RWS - referencyjne wartości spożycia nie ustalone

Produkt posiada rozkładaną etykietę w 12 językach, w tym w języku polskim.

Skład: Wyciąg z korzenia leuzei (szczodraka) krokoszowatej (Rhaponticum carthamoides (Willd.) IIjin), wyciąg z owoców cytryńca chińskiego (Shisandra chinensis (Kurcz.) Baill.), żelatyna, L-kamityna, wyciąg z liści zielonej herbaty (Camellia sinensis L Kuntze), wyciąg z korzenia ashwagandha - śpioszyna lekarskiego (Withania somnifera L. Dunal), 4Life Tri-Factor Formula (wyprodukowany z siary krowiej (mleka) i żółtka jaja), wyciąg z kłącza kurkumy (Curcuma longa L.), wyciąg z korzenia rdestu japońskiego (Polygonum cuspidatum Siebold et Zucc.), wyciąg z owoców czarnego pieprzu (Piper nigrum L.) i substancja przeciwzbrylająca - dwutlenek krzemu.

Stosowanie: 2 kapsułki 2 razy dziennie na czczo

Kraj pochodzenia: USA

Produkt nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Zaleca się stosowanie zróżnicowanej i zrównoważonej diety i zdrowego trybu życia. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Przechowywać w temperaturze pokojowej. Chronić przed wilgocią. Przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Produkt zawiera składniki wyprodukowane z jaj i mleka.